• محصولات ما سرمایه ماست

  کوپله انواع موتور ژنراتور از قدرت ۱۰ الی ۷۰۰ KVA
  ساخت انواع تابلوهای Emergency در قدرتهای مختلف (ATS)
  ساخت انواع تابلوهای پارالل و سنکرون

  بیشتر بدانید
 • خدمات پس از فروش

  فروش پایان یک معامله نیست آغاز یک تعهد است ، شعار همیشگی این مجموعه بوده که در دستان دپارتمان تخصصی خدمات پس از فروش میباشد که از لحظه نصب و راه اندازی دستگاهها تا تعمیرات اساسی (Overhaul) آن کنار شما خواهد بود .

  بیشتر بدانید

گزیده ای از محصولات قابل ارائه به شرح زیر میباشد

کوپله انواع موتور ژنراتور از قدرت ۱۰ الی ۷۰۰ KVA
ساخت انواع تابلوهای Emergency در قدرتهای مختلف (ATS)
ساخت انواع تابلوهای پارالل و سنکرون
ساخت انواع کانوپی و کانتینر بی صدا  (Silent) و فوق بی صدا (Super Silent) با درجه حفاظتی مختلف
ساخت انواع ریموک دوچرخ و چهار چرخ جهت پرتابل نمودن دستگاهها

درباره ما

شرکت کیا ژنراتور پویا نامی آشنا در عرصه صنعت برق کشور با پشتوانه یک عمر تجربه و به یاری و مدد نخستین افرادی که در زمینه واردات انواع مولد های برقی دیزلی فعالیت داشته اند، هر روز پربارتر از دیروز گام های موثر و پویایی در راستای ارتقا و تعالی صنعت بر می دارد.
در دنیای امروز نیل به تمامی خواسته ها از یک محصول کار آسانی نمی باشد که این راه در مجموعه کیا ژنراتور برای شما هموار شده است . بخش بازرگانی این شرکت به صورت کاملاً مهندسی ، اطلاعات بهینه از هر محصول را با ارائه مشاوره جهت انتخاب بهترین گزینه در اختیار شما گذاشته و تا آخرین قدم همراه شما خواهد بود. شرکت کیا ژنراتور با در اختیار داشتن مجموعه ای مجزا جهت ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات خود تحت عنوان شرکت کیا قطعه پویا و در راستای ارائه خدمات بهینه، به موقع و کارا خود را در زمره شرکتهایی قرار داده است که به مبحث خدمات پس از فروش به طور علمی نگریسته و شاخص ها و استانداردهای مورد تایید را سر لوحه کار خود قرار داده است .
همکاری با نشان های معتبر جهانی از جمله MWM, MTU , Volvo, Perkins, Stamford, Cummins حاکی از اهمیت حفظ کیفیت در بازارهای داخلی و خارجی است.

فروش انواع محصولات موتور کامینز و موتور mtu و …
ورود به حوزه موتور ژنراتورهای گازسوز و مباحث نیروگاه های مقیاس کوچک از موضوعاتی است که در دپارتمان تخصصی خود در این شرکت و با بهره گیری از متخصصین با تجربه انجام می پذیرد.

Cummins ( موتور کامینز )

کامینز یک شرکت آمریکایی میباشد که محصولات موتور (انجین)، پالایش و تولید نیرو را تولید و توزیع میکند. کامینز همچنین در رابطه با موتور و تجهیزات مربوطه، از جمله سیستم های سوخت، کنترل ها، مدیریت هوا، پالایش، کنترل آلودگی و سیستم های تولید نیروی الکترونیک، ارائه خدمات می نماید.

Volvo ( ولوو )

ولوو پنتا، عملیات هایش را در دو بخش کلی تجاری بکار میگیرد: بخش دریایی و بخش صنعتی. ولوو پنتا برای یک کاربرد عمومی گسترده تر، اساسا برای موتورهای دریایی و ابتکارات جهانی از جمله، هدایت آبی و پروانه های با گردش معکوس، شناخته شده است. با اینحال، یک کاربریِ با رشد فزاینده …

Stamford ( استمفورد )

فناوری های ژنراتور کامینز، قسمتی از شرکت کامینز، یعنی یک شرکت پیشروی جهانی و دارنده ۵۰۰ شرکت زیرشاخه میباشد که موتورها و فناوری های مربوطه، از جمله سیستم های سوخت، کنترل ها، مدیریت هوا، فیلتر، راه حل های انتشار و سیستم های تولید قدرت الکتریکی را طراحی، تولید و توزیع می نماید.

MTU ( موتور ام تی یو )

با گسترش جمعیت و رشد اقتصادی، تقاضایی فزاینده برای انرژی وجود دارد. انرژی محلی ام تی یو MTU با فراهم نمودن محصولات و خدماتی برای حوزه های انرژیِ قابل اعتماد و کارآمد از نظر هزینه، این نیاز را برآورده میسازد. انرژی محلی ام تی یو یکی از برندهای مرکزی سیستم های قدرت رولز رویس بوده …

MWM ( موتور ام وی ام )

ام وی ام – یک برند اصلی با بیش از ۱۴۰ سال تجربه در تولید انرژی نامتمرکز (پراکنده) ما از سال ۱۸۷۱، در حال تولید و توسعه موتورها گازی پایدار و موتور ژنراتور (جن ست) در مانهایم بوده ایم. حوزه انرژی کاترپیلار با برند ام وی ام، میتواند به یک پیشینه  ۱۴۰ساله نگاه کند که دائما توسط روح …

Perkins ( پرکینز )

بیش از ۸۰ سال قبل، ما اولین شرکتی بوده که قدرت بالقوه دیزل را مورد شناسایی قرار داده و جایگاه مان را به عنوان یکی از عرضه کنندگان پیشروی جهانی دز زمینه موتورهای دیزل و گازی بزرگ راه ها حفظ نموده ایم. تخصص طولانی مدت ما در توسعه و تولید موتورها بوده و لیست محصولات رقابتی …

برترین کیفیت از ۲ تا ۱۰.۰۰۰ کیلو وات آمپر

ما متفاوت فکر میکنیم و خدماتی متفاوت ارائه می دهیم

درباره ما
خدمات پس از فروش
موتورها
گواهینامه ها
مشتریان